Apartament znajduje się w nowo wybudowanej, pięknej kamienicy przy ul. Piwnej 25, tuż obok Placu Bohaterów Getta i dawnej fabryki Oscara Schindlera - historycznych miejscach chętnie odwiedzanych przez turystów z całego Świata.

Dodatkowym atutem jest niewielka odległość do nowej kładki pieszo-rowerowej św. Bernatka łączącej Podgórze ze słynną tętniącą życiem dzielnicą Kazimierz.

Swoją lokalizację znalazły tu min. Hotel Qubus, Galeria Kazimierz, Jazz Club Drukarnia, Cricoteka, Lach Gallery i wiele innych ciekawych i fascynujących miejsc.

Doskonałe rozwinięta sieć komunikacyjna (tramwaje, autobusy) pozwala w kilka minut dotrzeć do Rynku Głównego, Wawelu, dworca PKP i innych punktów miasta.

Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze kamienicy z cichobieżną windą a wyjątkowy wystrój wnętrza i wysokość pomieszczeń ponad 3m gwarantują wygodę i doskonałe warunki do odpoczynku po ciężkim dniu pracy lub zwiedzania. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzi z sieci miejskiej MPEC co zapewnia komfort i niskie koszty eksploatacji.


Do Państwa dyspozycji oddajemy :


Copyright © 2010 - Vistula Apartments - All right reserved design by Visual Promotion